Vinnare i YG:s julkalender

 

Har du tävlat i vår julkalender? Hittar du ditt namn i listan nedan? Går du i åk 9? Grattis, du har som minst vunnit ett biobesök!

De som var snabbast med att få in helt rätt svar på årets julkalender rim var (utan inbördes ordning dvs ordningen på listan har inget att göra med vem som kom först/sist eller vilket pris man har vunnit.)

1 Andjela Culafic
2 Kani Diary
3 Linus Bazeli Gustafsson
4 Mikaela Söderberg
5 Philip Johansson (thedrummer)

För att alla ska få sina priser behöver vi först bekräfta att man går i åk 9, därför vill vi att ni mailar till Ivana Lipovac på förnamn.efternamn@thorengruppen.se och lämnar följande uppgifter:

Namn och efternamn
Personnummer
Adress
Skola
Direktlänk till Facebook profilen

Så fort vi bekräftar era uppgifter skickas vinsterna till er. Maila senast den 28/1, om vi inte får in era uppgifter måste vi tyvärr gå vidare med andra vinnare. Ivana svarar även på alla frågor och funderingar som ni har kring tävlingen.

Stort grattis till er!