Öppet Hus och valakut för åk 9 i Malmö

Har du missat våra öppna hus eller har du några frågor kvar innan du gör ditt gymnasieval? Hos oss på Yrkesgymnasiet Malmö får du fram till att valet stänger personlig rådgivning och svar på dina frågor. Så kom på Öppet Hus den 7/2 eller valakuten den 13/2 mellan 17-19 och ställ frågorna du har i sista stund! Under Öppet Hus kommer vi även prata om karriärmöjligheterna inom Handelsprogrammet samt få besök av butikschefen på ICA Maxi. De 3 första 9:orna som besöker Öppet Hus samt de 2 första 9:orna som besöker valakuten får varsin biobiljett. Välkomna!

Kan du inte komma fysiskt kan du också ringa och ställa frågor under valakuten den 13/2 mellan 17-19 till vår kommunikatör Viktoria Skarler på nummer 070-7269100. Det går också alltid att maila på: Viktoria.Skarler@thorengruppen.se